Registrace pro vinaře

AKTUÁLNĚ: Je nám to moc líto, ale vzhledem k nařízení vlády o zákazu veřejných akcí nad 100 osob bohužel festival nebudeme moct v původním termínu 20. a 21. 3. uspořádat.
S dalším postupem vás budeme kontaktovat.
Děkujeme za pochopení.

Dobrý den,

zveme vás k účasti a prezentaci vašeho vinařství na akci NA VÍNO!

Jde o jarní pardubický festival dobrého vína, pořádaný v ikonickém prostředí (a národní památce) Gočárových Automatických mlýnů.

Jsme si vědomi toho, že je to dost narychlo. Nechceme ale jít do jakéhokoliv termínového střetu s následujícími víno akcemi (cca od června) v Pardubicích.

Nabízíme vám velmi kvalitně připravený a v následujících týdnech silně propagovaný festival jako prostor pro nacházení nových příznivců vašeho vína a místo pro vzájemné setkávání mezi vámi a stávajícími zákazníky.

Propozice festivalu: zde ke stažení ve formátu pdf

Plakát akce (větší obrázek): zde

Plakát akce A3: zde ke stažení ve formátu pdf (15MB)

Otázky a odpovědi (průběžně doplňováno)

DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM, KAPACITA FESTIVALU JE ZAPLNĚNA. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ÚČAST V PŘÍŠTÍM ROCE POŠLETE INFO NA MAIL FESTIVALNAVINO@GMAIL.COM.

PŘIHLÁŠKA
Akce: NA VÍNO!  Pardubický jarní festival skvělého vína
Pátek 20. 3. a sobota 21. 3. 2020
Automatické mlýny, Mezi Mosty 436, 530 03 Pardubice

Pořadatel festivalu:
Pardubické festivaly z.s.
IČ: 08425434
Korunní 2569/108
101 00 Praha

Předmětem této přihlášky je registrace na festival NA VÍNO! jako vystavovatele a rezervace místa na festivalu. Prodejní místo zahrnuje stůl o velikosti cca 150 cm x 80 cm, dostatečný prostor pro prezentaci a prodej okolo tohoto stolu, možnost připojení k elektrice (vlastní prodlužovačkou) a parkování.
Konečná cena za nájem prodejního místa je 1.000 Kč a je splatná na základě vystavené výzvy k platbě po potvrzení této přihlášky.