Vstupenky

NA VÍNO!

Pardubický festival skvělých vín

Kdy: Pátek 3. 7. a sobota 4. 7. 2020
Kde: Automatické mlýny, Pardubice
Venkovní i vnitřní prostory
Podrobnosti o festivalu a programu ZDE.

Základní vstupné 100 Kč (na místě 130 Kč): vstup na festival NA VÍNO! v sobotu 4. 7. 2020 pro jednu osobu, v ceně je degustační sklenička (s možností oplachu v průběhu dne), kulturní a doprovodný program. Čas: sobota 11 až 20 hodin.

Základní vstupné 100 Kč MARIEN (na místě 130 Kč): vstup na festival NA VÍNO! v sobotu 4. 7. 2020 pro jednu osobu, v ceně je degustační sklenička (s možností oplachu v průběhu dne), kulturní a doprovodný program. Čas: sobota 11 až 20 hodin.
Jinými slovy – je to stejná vstupenka jako ta výše, ale dáte nám tím vědět, že nejspíš přijdete až navečer před koncertem skupiny Marien (koncert MARIEN začíná v 18 hodin, samozřejmě přijít můžete kdykoliv dřív). Pomůžete nám tak lépe plánovat a řídit kapacitu areálu v souvislosti s omezeními a zároveň s vámi budeme na koncert na 100% počítat. Děkujeme.

Děti do 15 let a psi na vodítku ZDARMA!

VYPRODÁNO – VIP Dvoudenní vstupné 200 Kč: vstup na festival NA VÍNO! v pátek 3. 7. a v sobotu 4. 7. 2020 pro jednu osobu, v ceně je degustační sklenička (s možností oplachu v průběhu dne), kulturní a doprovodný program.
Součástí je vstup a rezervace na páteční VIP program: hudební vystoupení, řízená degustace vzorků od zúčastněných vinařů (vzorky v ceně), občerstvení, diskuze s vinaři , projekce filmu. Program pátek 18 až 23 hodin, sobota 11 až 20 hodin. Omezený počet míst!

VYPRODÁNO – 10x VIP Dvoudenní vstup + rezervace celého stolu + raut + 5 lahví vína: dva ideální dny strávené s vínem a přáteli nebo kolegy. VIP dvoudenní vstupy až pro 10 lidí. Připravíme a rezervujeme vám celý stůl. Na stole najdete rozmanité slané i sladké občerstvení a 5 vybraných lahví kvalitního vína. Vhodné i pro firmy – pokud chcete náš festival podpořit a zároveň darovat zaměstnancům perfektní zážitek. Možná propagace v rámci festivalu dle dohody. Vystavení faktury je samozřejmostí. Omezený počet míst!

Předprodej byl ukončen, vstupenky do naplnění limitu budou k dispozici na místě.