Vstupenky

NA VÍNO!

Pardubický festival skvělých vín

Kdy: Pátek 3. 7. a sobota 4. 7. 2020
Kde: Automatické mlýny, Pardubice
Venkovní i vnitřní prostory
Podrobnosti o festivalu a programu ZDE.

Základní vstupné 100 Kč zde na webu (na místě 130 Kč): vstup na festival NA VÍNO! v sobotu 3. 7. 2020 pro jednu osobu, v ceně je degustační sklenička (s možností oplachu v průběhu dne), kulturní a doprovodný program. Čas: sobota 11 až 20 hodin.

VIP Dvoudenní vstupné 200 Kč: vstup na festival NA VÍNO! v pátek 3. 7. a v sobotu 4. 7. 2020 pro jednu osobu, v ceně je degustační sklenička (s možností oplachu v průběhu dne), kulturní a doprovodný program.
Součástí je vstup a rezervace na páteční VIP program: hudební vystoupení, řízená degustace vzorků od zúčastněných vinařů (vzorky v ceně), občerstvení, diskuze s vinaři , projekce filmu. Program pátek 18 až 23 hodin, sobota 11 až 20 hodin. Omezený počet míst!

10x VIP Dvoudenní vstup + rezervace celého stolu + raut + 5 lahví vína: dva ideální dny strávené s vínem a přáteli nebo kolegy. VIP dvoudenní vstupy až pro 10 lidí. Připravíme a rezervujeme vám celý stůl. Na stole najdete rozmanité slané i sladké občerstvení a 5 vybraných lahví kvalitního vína. Vhodné i pro firmy – pokud chcete náš festival podpořit a zároveň darovat zaměstnancům perfektní zážitek. Možná propagace v rámci festivalu dle dohody. Vystavení faktury je samozřejmostí. Omezený počet míst!

Zde zakoupené vstupenky vám přijdou do vašeho e-mailu a u vstupu je mějte v elekronické nebo papírové podobě u sebe.
Vstupenky lze uhradit on-line bankovním převodem nebo platební kartou přes zabezpečenou platební bránu společnosti The Pay.

Prodej vstupenek zajišťuje aplikace SimpleTicket.cz.